W dniach: 23-24 października uczniowie naszej szkoły pod opieką p.Katarzyny Kremlaś, p.Iwony Różyńskiej i p.Justyny Szostak uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej Kraków - Wieliczka - Oświęcim.
Pierwszego dnia odwiedzili oni niezwykłą i wyjątkową kopalnię soli w Wieliczce. Następnie udali się do Krakowa na kilkugodzinny spacer wypełniony zwiedzaniem zabytków m.in. na Starym Mieście oraz na Wzgórzu Wawelskim.
W drugim dniu wycieczki uczniowie mieli okazję poznać dokładnie poruszającą historię obozu koncentracyjnego Auschwitz - Birkenau.
Wyjazd był doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy ale przede wszystkim dostarczył wszystkim wielu wrażeń, wzruszeń i pewnie niezapomnianych wspomnień.
Uczestnikom wycieczki towarzyszyła piękna jesienna i słoneczna aura. GALERIA FOTO