ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Dnia 19 marca 2019 roku, w naszej szkole odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Geograficznego „Mapa bez tajemnic”. W konkursie uczestniczyło 32 uczniów z gimnazjów i szkół podstawowych ze powiatu kraśnickiego, opolskiego i janowskiego. Celem konkursu jest promocja szkoły oraz rozbudzenie zainteresowań geografią, która jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów na egzaminie maturalnym.

Czytaj więcej...

Dnia 19 marca 2018 roku, w naszej szkole odbył się finał V Powiatowego Konkursu Geograficznego  „Mapa bez tajemnic”. W konkursie  uczestniczyło 17 gimnazjalistów ze szkół  powiatu kraśnickiego. Celem konkursu jest promocja szkoły oraz  rozbudzenie zainteresowań geografią, która jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów na egzaminie maturalnym.

Czytaj więcej...
Dnia 19 marca 2015 roku, w naszej szkole odbył się finał II Powiatowego Konkursu Geograficznego  „Mapa bez tajemnic”. W konkursie  uczestniczyło 16 gimnazjalistów ze szkół  powiatu kraśnickiego. Konkurs ma na celu rozbudzenie zainteresowań geografią oraz  kształtowanie umiejętności czytania,
Czytaj więcej...

Dnia 17 marca 2017 roku, w naszej szkole odbył się finał IV Powiatowego Konkursu Geograficznego  „Mapa bez tajemnic”. W konkursie  uczestniczyło 29 gimnazjalistów ze szkół  powiatu kraśnickiego. Celem konkursu jest promocja szkoły oraz  rozbudzenie zainteresowań geografią, która jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów na egzaminie maturalnym.

Czytaj więcej...
Dnia 19 marca 2014 roku, w naszej szkole odbył się finał I Powiatowego Konkursu Geograficznego  „Mapa bez tajemnic”. W konkursie  uczestniczyło 17 gimnazjalistów ze szkół  powiatu kraśnickiego. Konkurs ma na celu rozbudzenie zainteresowań geografią oraz  kształtowanie umiejętności czytania, interpretowania i posługiwania
Czytaj więcej...

Dnia 18 marca 2016 roku, w naszej szkole odbył się finał III+ Powiatowego Konkursu Geograficznego  „Mapa bez tajemnic”. W konkursie  uczestniczyło 22 gimnazjalistów ze szkół  powiatu kraśnickiego. Konkurs ma na celu rozbudzenie zainteresowań geografią oraz  kształtowanie umiejętności czytania, interpretowania i posługiwania się mapą.

Czytaj więcej...