UWAGA

ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Czy wiesz, że 1 tabliczka czekolady zawiera ok. 550 kalorii, a nasz mózg przeciętnie może spalić ok. 80 % tabliczki czekolady dziennie. Jak myślisz, ile tabliczek czekolady musieliby zjeść naukowcy, którzy pracują nad przełomowym odkryciem? 

Weź udział w konkursie Nagroda Santander | „Nauka jest lepsza od czekolady” - nagraj TikToka, w którym udowodnisz tezę, że nauka jest lepsza od czekolady i zgarnij nagrody o łącznej wartości 13 000 zł! Gwarantujemy, że wówczas Twoje zapotrzebowanie kaloryczne zostanie zaspokojone na długi czas. 

Więcej szczegółów w linku poniżej. 

Organizatorem konkursu Nagroda Santander | „Nauka jest lepsza od czekolady” jest @Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej oraz @Santander Bank Polska.

https://app.becas-santander.com/pl/program/nauka-jest-lepsza-od-czekolady?category=SKILLSstatus%3Dopen&track=search&fbclid=IwAR1b-cnRvlsaVIiIl-FLG9mAri3IE-xR_KUXAFA0H3lpUe17s3zQeC8S9ds

W dniach 26 – 28.09. 2022 r. uczniowie klas 4ATP, 3b, 2c i 2f Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku wraz z nauczycielami (p. Agnieszka Przywara, p. Justyna Szostak, p. Paweł Malarczyk, p. Janusz Wąsik) udali się na wycieczkę szkolną w góry (Zakopane). Celem wycieczki było pogłębienie zdobytej wiedzy na zajęciach o Tatrach oraz integracja zespołów klasowych.  Ponadto uczniowie mieli możliwość zapoznania się z kulturą i tradycjami na obszarze Podhala.

Czytaj więcej...