7 grudnia w Starostwie Powiatowym w Kraśniku odbyło się podsumowanie XX Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu. Celem Olimpiady było poszerzenie wiedzy młodzieży na temat prozdrowotnego stylu życia, kształtowanie pozytywnych zachowań prozdrowotnych oraz doskonalenie umiejętności podejmowania decyzji sprzyjających zdrowiu. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Chmielewski, Kinga Gazda i Jarosław Rzęsa uczniowie klasy 3b, opiekunem grupy jest pani Urszula Gryniuk. Nagrodę za zajęcie II miejsca otrzymał Jakub Chmielewski, uczniowie: Kinga Gazda i Jarosław Rzęsa otrzymali wyróżnienia.

Nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku wręczali Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kraśniku Joanna Sarzyńska. Organizatorami Olimpiady było Starostwo Powiatowe w Kraśniku; Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Kraśniku, SP ZOZ w Kraśniku; Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Kraśniku oraz NZOZ OTU Kraśnik. Gratulacje dla nagrodzonych!