ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Odsłony: 154

W dniu 22 Maja około godziny 17 odbyło się rozwiązanie konkursu Zdrowa Piękna Mama. Finał akcji odbył się w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku pod patronatem Starostwa Kraśnickiego. Konkurs był organizowany dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.
Zasłużonymi laureatami okazali się uczniowie naszej szkoły, zajmujący I miejsce w części artystycznej. Reprezentując swoim spektaklem teatralnym niecodzienny sznyt kreatywnego podejścia do zagadnienia profilaktyki raka szyjki macicy, tym samym zachęcając kobiety do owych badań. Udział w przedstawieniu wzięli: Marcel Skórki (3c), Milena Sosnówka (1d), Aleksandra Gugała (3f), Karolina Kołtun (1a), Zuzanna Prokopiak (3f), Maciej Sar (3f). W reżyserii :Karol Bieniek oraz Marcel SkórskiW kategorii wiersz i praca plastyczna uzyskaliśmy miejsce III ,które zdobyła Kornelia Pogoda.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    Opiekun .P.Golofit

Autor tekstu: Marcel Skórski.