ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Odsłony: 1192
W dniu 28 lutego 2014 roku o godz 10.00 w Zespole Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku odbył się  I Międzygimnazjalny konkurs języka angielskiego ENGLISH IS FUN. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z 10 gimnazjów całego powiatu kraśnickiego: Publiczne Gimnazjum w Wólce Gościeradowskiej, Gimnazjum w Trzydniku  Dużym, Gimnazjum Nr 1 i Nr 2 z Kraśnika,  Gimnazjum Społeczne, Gimnazjum w Terpentynie, Zespól Szkół w Skorczycach, Gimnazjum w Wilkołazie, Gimnazjum w Annopolu, Gimnazjum w Stróży.

I miejsce zdobyli uczniowie z gimnazjum w Trzydniku Dużym: Patrycja Rydzewska, Alicja Stefaniak, Wojciech Jarzyna.
II miejsce ex aequo zajęli uczniowie z gimnazjów w Terpentynie: Alicja Markowska, Jakub Aleksandrowicz, Jakub Rola oraz gimnazjum w Stróży: Kamil Kolasa, Kinga Michałek, Oliwia Berdys.

Wyróżnienia otrzymali uczniowie z Gimnazjum Społecznego w Kraśniku: Kamil Gozdalski, Adrian Borowiec, Maja Józefowska oraz Gimnazjum w Annopolu: Maja Korda, Katarzyna Stachyra, Dominik Nowak.

Dla wszystkich uczestników były imienne dyplomy oraz drobne nagrody.

NAGRODY ufundowali:
RADA RODZICÓW Zespołu Szkół Nr 2 im Mikołaja Reja Hurtownia Artykułów Biurowych, Opakowań i Chemii ANNEX Księgarnia POLANGLO Księgarnia BOOKLAND BURMISTRZ Miasta Kraśnik Autorski sklep z butami PANPABLO.PL POCZĘSTUNEK ufundowała piekarnia BELLA, która prowadzi naszą szkolną kawiarenkę.

Konkurs odbył się w przyjaznej ,koleżeńskiej atmosferze. Uczestnicy wykazali się dużą znajomością języka angielskiego, wiedzą o krajach anglojęzycznych, a także umiejętnością pracy w grupie.
Pomoc w przeprowadzeniu konkursu zapewnili wychowankowie p.Iwony Dowgiałowicz z klasy 2b.

GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom dużej wiedzy!

Organizatorki: Małgorzata Spyra, Anna Wawerek, Anna Pędziwiatr.