Nasz Samorząd Uczniowski, nieustannie aktywny i pełen zaangażowania, zrealizował kilka istotnych inicjatyw w bieżącym semestrze, przybliżając naszą społeczność do różnorodnych wartości i wyzwań.

Akcja Znicz w Listopadzie: Podczas listopada przeprowadziliśmy "Akcję Znicz". W tym głęboko symbolicznym wydarzeniu, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i opiekunowie wspólnie zapalali znicze na grobach, oddając hołd tym, którzy odeszli. Był to czas refleksji i wspomnień, który w naszej szkolnej społeczności wzbudził poczucie wspólnoty i szacunku do historii.

Zaangażowanie w Pomoc Zwierzętom ze Schroniska: Z ogromnym zaangażowaniem podjęliśmy się także akcji wsparcia dla lokalnego schroniska dla zwierząt. Nasza społeczność zebrała znaczące ilości karmy, którą następnie przekazaliśmy potrzebującym zwierzętom. Działanie to nie tylko pomogło zwierzętom, ale również uświadomiło nam wszystkim wagę odpowiedzialności i empatii wobec naszych czworonożnych przyjaciół.

Dzień Postaci z Bajki: W jednym z dni nasza szkoła zamieniła się w bajkową krainę. Podczas "Dnia Postaci z Bajki", uczniowie wcielili się w swoje ulubione postacie z fantastycznych opowieści. To kreatywne i pełne radości wydarzenie pozwoliło na chwilę zapomnieć o monotonnej codzienności i przenieść się w bajkowy świat.

Blue Monday - 15 Stycznia: Nadchodzące wydarzenie to obchody "Blue Monday". W tym dniu, który uchodzi za najbardziej depresyjny dzień w roku, nasza szkoła zamierza pokazać solidarność z osobami doświadczającymi trudności psychicznych. Planujemy różne działania, które mają na celu zwiększenie świadomości na temat zdrowia psychicznego i pokazanie, że w naszej społeczności nikt nie jest sam ze swoimi problemami. Jednym z nich jest przyjście na niebiesko do szkoły, aby w ten symboliczny sposób pokazać swoją solidarność. Oprócz tego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawać będą psychoedukacyjne ulotki podczas przerw.

Te działania pokazują, jak różnorodne i ważne są inicjatywy podejmowane w naszej szkole przez społeczność uczniów. Każde z tych wydarzeń wniosło coś wyjątkowego do życia naszej szkoły, jednocząc nas i ucząc ważnych wartości.