ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły: Julia Dolan ( 2bG), Marcel Domański (2bG), Przemysław Gontarz (1e), Kinga Kasperek (1a), Arkadiusz Solarz (1a), Dawid Tomala (1a), Maciej Woźniak (2b), Karol Nierubca (1aTP), Dominik Sakłaski (2AT) otrzymali stypendia w ramach programów stypendialnych „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020-2021” oraz „ Lubelska kuźnia talentów 2019-2021” realizowanych przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje Działanie 12.2 KSZTAŁCENIE OGÓLNE i 12.4 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Miło nam poinformować, że uczennice Magdalena Mazur i Oktawia Wojtaszek z klasy 3b znalazły się w gronie uczniów z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiego „Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” z chemii. Finałowy etap odbędzie się 27 lutego 2021 roku. Nauczycielem przygotowującym jest p. Edyta Skrzypiec. Gratulujemy i życzymy powodzenia na finale.

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3aBabut Patrycja, Sekutowska Agata, Kuśmierz Martyna, Środek Damian, Kijewski Krzysztof, Szajewski Piotr, Wieczorek Mateusz i Jarosz Mateusz (n-el p.Tomasz Grębski), uczniowie z klasy 2bG - Marcel Domański i Filip Furgała, uczniowie z klasy 3b -  Wiktoria Kudła, Machalina Rubaj, Aleksandra Matysek, Maja Machulak, Filip Małyszek, Magdalena Mazur i Monika Dudek (n-el p.Ryszard Piórkowski), uczniowie z klasy 2eGAgnieszka Duda, Łukasz Krawczyk, Kuba Szymański oraz uczennica z klasy 3d - Basia Pyra  (n-el p.Piotr Jarosz) zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!! 

Patrycja Dębicka z klasy 2fG zakwalifikowała się z pierwszego miejsca w województwie lubelskim do centralnego etapu XLVII Olimpiady Historycznej. Została ona wysoko oceniona podczas eliminacji okręgowych zarówno na etapie pisemnym, który odbył się 9 stycznia br. jak i na etapie ustnym w dniu 16 stycznia. Nauczycielem prowadzącym Patrycji jest p. Katarzyna Kremlaś.

 

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3d – Aleksandra Bęc, Barbara Pyra, Jakub Czaplicki i Dominik Mazur zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii.

Drugi etap odbędzie się 27 lutego. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!! 

Opiekunem uczniów jest p. Agnieszka Cedro.

Troje uczniów naszej szkoły: Patrycja Dębicka z kl. 2fG, Jakub Chmielewski i Maciej Woźniak z kl.2b zakwalifikowali się do etapu ustnego w okręgowych eliminacjach Olimpiady Historycznej. Po napisaniu pracy badawczej podczas eliminacji pisemnych w dniu 9 stycznia zostali wysoko ocenieni przez Komisję Okręgową i w dniach 15-16 stycznia przystąpią do zawodów ustnych. Rozstrzygną one o awansie do etapu centralnego Olimpiady. Uczniowie są przygotowywani przez p.Katarzynę Kremlaś

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie ustnym!

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3a – Kijewski Krzysztof, Szajewski Piotr i Wieczorek Mateusz zostali finalistami Konkursu Matematycznego Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Nauczycielem uczącym jest p.Tomasz Grębski. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na finale!