Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12. października 2021 roku o godzinie 15.00 w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste spotkanie. Młodzież życzyła nauczycielom i pracownikom szkoły zdrowia, pogody ducha i wytrwałości oraz satysfakcji z efektów codziennej, trudnej pracy. Upominkiem dla zebranych oprócz kwiatów były występy taneczne i wokalne młodzieży szkolnej.
Dyrektor – pan Mariusz Płecha życzył zebranym optymizmu i wytrwałości, dziękując za dotychczasową pracę. Odczytał także list Starosty Kraśnickiego – pana Andrzeja Rolli. Podziękowania za codzienny trud wszystkim pracownikom szkoły złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców- pani Ewa Grela.
Spotkanie prowadzili: Amelia Socha i Karol Bieniek.
Piosenki z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej, Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego zaśpiewały:

Julia Chmielarska z 3 f i Kinga Wołoszyn z 1 c.
Uroczystość swoimi występami uświetnili tancerze z zespołu Fantan przygotowani przez panią Iwonę Wojciechowską:
- Monika Wojciechowska z Zespołu Szkół nr 3
- Aleksandra Duda ze Szkoły Podstawowej nr 6
- Zuzanna Wróbel z Zespołu Szkół nr 1
oraz uczniowie klasy 1 a naszej szkoły: Antoni Jakubiak, Bartosz Skrzypiec i Karol Bieniek z klasy 2a.
O nagłośnienie zadbał Jakub Cedro z 3a.
Przygotowania koordynowali: pan Mariusz Jach i pani Elżbieta Koper.

Krótka relacja filmowa: