oben links oben rechts
left border
Kontakt ˇ Artykuły ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ LINKI ˇ CKE ˇ MEN ˇ OKE ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Rekrutacja 2014/2015Wrzesień 03 2014 04:03:32
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

Portal filmowy

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

DOKUMENTACJA

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

MATURA

PROJEKTY UNIJNE

ZAMÓWIENIA PUB.

DLA KANDYDATÓW

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE


KONKURSY

dla

GIMNAZJALISTÓW







Losowa fotografia
Czy wiesz, że...
"Król państwa Suazi (w południowej Afryce) zwany Sobhuza II miał 99 żon i prawie 200 potomstwa. "
Przetłumacz stronę

Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Absolwenci z lat 1991-2000
1990/91 Kl. 4a  wych. Maria Kapica    

Biszczanik Jacek

Boś Krzysztof

Breś Jadwiga

Dyjach Marta

Fiedorek Arkadiusz

Golec Tomasz

Gruchała Urszula

Kalinowski Dariusz

Kolczyńska Anna

Kossowska Anna

Koziarska Teresa

Mazur Tomasz

Nalepa Agnieszka

Pikul Piotr

Prokop Piotr

Rozenbengier Maria

Rozmus Paweł

Ryba Iwona

Rycerz Jarosław

Sieczyńska Agata

Siudem Mariusz

Śliwa Agnieszka

Śniegucki Jacek

Świąder Andrzej

Wicha Małgorzata

Wielgus Irena

Zaprawa Mariusz

 

1990/91 Kl. 4b  wych. Anna Gryta     

Babiracka Agnieszka

Bączkowska Judyta  judyta1272@aol.com

Capała Iwona

Choroszy Elżbieta

Chróścicka Małgorzata

Gierczak Jolanta

Goral Dorota

Kania Agnieszka

Kasiak Tomasz

Kosz Agnieszka

Kot Grzegorz

Kot Marzena

Kowalska Agnieszka

Kupisz Ewa

Kuśmiderski Zbigniew

Madras Beata

Pałyga Krzysztof

Pęcak Agnieszka

Rej Renata

Rycerz Renata

Sekuła Agnieszka

Stefaniak Beata

Stolarz Agnieszka

Śledziewska Agnieszka

Świetlicka Agnieszka

Terecha Magdalena

Tomaszewska Anna

Tworek Katarzyna

Wieczorek Beata

Wojtaszek Andrzej

Zioło Roman

Żuber Andrzej

Żuber Ewa

 

1990/91 Kl. 4c  wych. Wiesław Drabent   

Chruściel Zbigniew

Ciupak Marek

Gramek Mariola

Gryniuk Dorota

Ingram Magdalena

Jankowski Grzegorz

Kapica Urszula

Komornik Jarosław

Kozak Małgorzata

Kubiś Katarzyna

Madejczyk Edyta

Madejek Beata

Mazurek Martyna

Mazurek Renata

Niedzielska Magdalena   magda_niedzielska@vp.pl

Nowak Anna

Nowak Iwona

Pochodyła Marta

Przywara Iwona

Rola Małgorzata

Rudnicka Katarzyna

Stola Monika

Szczepaniak Edyta

Trancygier Grzegorz

Wawszczyk Daniel

Wójtowicz Waldemar

Zakonek Anna

Zawadzki Robert

Zima Beata

Żydzik Agnieszka

Węzka Ewa

Mazur Monika

 

1990/91 Kl. 4d  wych. Ewa Lizinkiewicz Pierz  

Balkiewicz Agnieszka

Błaniak Beata

Cybul Renata

Dejmek Agnieszka

Dudek Agnieszka

Dyguś Anna

Dziadosz Katarzyna

Goleń Marzena

Górecka Urszula

Iwanicka Iwona

Kaczmarska Małgorzata

Kapuścińska Anna

Kopycińska Małgorzata

Kowalska Dorota

Król Iwona

Kulig Ewa

Kurek Aldona

Niewczas Anna

Przywara Katarzyna

Rubaj Dorota

Skrok Dorota

Stępień Ewa

Sulima Beata

Szram Katarzyna

Szymanek Beata

Tomczyk Iwona

Tracz Marlena

Wojtan Jolanta

Wrzesińska Beata

 

1991/92 Kl. 4a  wych. Anna Marcinkowska    

Dobraczyński Leszek

Dwornicka Katarzyna

Dylewski Jaromir

Frączek Izabela

Galus Tomasz

Gałęza Dorota

Gil Wojciech

Giza Dorota

Husa Anna

Kalinowski Ziemowit

Kawęcki Mariusz

Kosmala Katarzyna

Klupak Elżbieta

Kucia Jarosław

Łobodziński Jerzy

Machnikowski Robert

Mączka Paweł

Mikołajczyk Marcin

Murlak Agnieszka

Niekra Tomasz

Padziński Andrzej

Piegowicz Eliza

Radwański Zbigniew

Rej Anna

Rycerz Marzena   rymarz@kul.lublin.pl

Rymarczyk Piotr

Sajór Robert

Ul Renata

Widomska Agnieszka

Wojtan Krzysztof

Zdybel Tomasz   e-mail:   zdybel@plusnet.pl

 

1991/92 Kl. 4b  wych. Maria Pęcak  

Baran Zenon

Biernat Beata

Ciechańska Anna

Ciosmak Beata

Czerepak Agnieszka

Furman Dorota

Gieral Agnieszka

Górska Monika

Janiec Krzysztof

Kowalska Małgorzata

Krysa Agata

Kusiak Marta

Machaj Agnieszka

Machulak Maciej   macio@post.pl  www.freedots.com.pl

Majchrowska Monika

Mazur Justyna

Pietroń Dorota

Plechowiec Elżbieta  e-mail: epyrka@flt.krasnik.pl

Pyda Agnieszka

Rogala Wojciech

Rozmus Agnieszka

Różyło Anna

Rubaj Anna

Sokołowska Iwona

Solis Joanna

Stawnicka Paulina

Śliwka Mariusz

Świąder Edyta

Świerkosz Agnieszka

Tracz Joanna

Wiśniewski Robert

Wojdon Monika

Wójtowicz Sylwia

Zalewska Agnieszka

Zatwarnicka Aneta

 

1991/92 Kl. 4c  wych. Grażyna Zdyb    

Andrysiak Beata  beata-nanko@balans.pl

Bis Dorota

Bownik Andrzej    boa@post.pl   GG: 2991594    http://www.deutsch.info.pl

Drabent Eliza

Dzikowska Katarzyna  kasur@wp.eu

Furtak Roman

Góra Artur

Jach Paweł

Koniarski Grzegorz  gregor_kon@gazeta.pl

Korpal Monika

Krysa Marcin   adwokat@krysa.com.pl     http://www.krysa.com.pl

Maj Konstanty

Malinowska Barbara

Margol Mariusz

Michalczyk Beata

Misztal Agnieszka

Osojca Anna

Pikul Małgorzata

Piwnicki Andrzej

Rados Ewa     erados@flt.krasnik.pl

Serwatka Małgorzata

Sikora Mariusz   sikor1973@o2.pl

Sobański Leszek

Sobiesiak Grzegorz

Stec Małgorzata

Stopa Dorota

Surdacka Agnieszka

Wezgraj Wojciech

Węcławska Dorota

Wicha Anna

Wilk Agnieszka

Winkler Gertruda

Wlaszczyk Aneta  aneta.wlaszczyk@bosbank.pl

Wójcik Agata

Zborowska Dorota

Zdenicki Andrzej  azdenicki@wp.pl

1991/92 Kl. 4d  wych. Lidia Bijak   

Baran Anna

Bochniak Marta

Chruściel Maria

Duda Iwona

Dyguś Ewa

Iwanow Agnieszka

Jarosz Małgorzata

Kloc Marta

Kolaga Katarzyna

Kwietniewska Iwona

Lisek Małgorzata

Matyka Małgorzata

Matysiak Maria

Michałek Beata

Mikita Iwona

Mochol Monika

Nowak Małgorzata

Rzeczycka Elżbieta

Suska Ewa

Topolska Małgorzata

Wasil Agnieszka

Węska Agata

Wieczorek Małgorzata

Wilk Joanna

Wiślińska Anna

Żuber Małgorzata

 

1992/93     Kl. 4a wych Anna Pędziwiatr

Biegaj Aleksandra

Bochniak Andrzej

Chęć Cezary

Czerw Jarosław

Koramon Adam

Kasza Adam

Kosmala Ewa

Krzych Janusz

Kuna Ewa

Marcinkowski Grzegorz

Mianowana Agnieszka

Niezgoda Rafał

Osojca Dorota

Pomorska Aneta

Prószyński Adam   http://www.proszynski.of.pl

Pudło Robert

Rakfalski Tomasz

Siczek Zofia

Spyra Marta

Stolarz Renata

Walczak Michał

Wesołowski Bartosz  bwes@flt.krasnik.pl

Widz Ewa

Wójcicka Agnieszka

Wszelaka Aneta

Zomolska Agnieszka

 

1992/93   Kl. 4b wych. Małgorzata Polkowska

Adamiak Agnieszka

Biernat Agnieszka

Bijak Ewa

Bożek Marzena

Burek Monika

Galant Anna

Greszeta Monika

Jurak Katarzyna

Kalita Beata

Kania Elżbieta

KostkowskaAgnieszka

Kuś Zuzanna

Lafanowicz Katarzyna

Lewandowska Alga

Likos Edyta

Łukasiewicz Dorota

Madej Tomasz

Markowska Anna

Mączka Małgorzata

Momot Tomasz

Rycerz Anna

Sapalska Marta

Sarna Katarzyna

Smętek Agnieszka

Stec Alicja

Stefaniak Katarzyna

Szot Agnieszka

Szymański Mariusz

Szymczyk Agnieszka

Szymula Agnieszka

Warzocha Krzysztof

Wąsik Marta

Zatwarnicka Kinga

Zięba Kinga

 

1992/93    Kl. 4c wych.  Teresa Wołosz

Balkiewicz Tomasz

Baran Katarzyna

Biguszewska Monika

Błaszczyk Renata

Chęcińska Aneta

Dekiel Grzegorz

Dziuba Grażyna

Golach Katarzyna

Grabowska Iwona

Grot Agata

Jacak Małgorzata

Jacniacka Ewa

Janiec Agnieszka

Kasiak Radosław

Klimek Monika

Kolczyński Krzysztof

Latecka Iwona

Łyp Ewa

Matyjaszczyk Katarzyna

Michałek Dorota

Niewczas Bożena  bozenaniewczas@onet.eu

Orzeł Paweł

Parczyńska Anna

Pawlicka Dorota

Pęcak Jerzy

Pieczonka Edyta

Piotrowska Anna

Pyzik Ewa

Rados Grzegorz

Ryfka Katarzyna

Skokowska Agnieszka

Skwarczyńska Katarzyna

Suszek Rafał

Wilczopolski Mariusz

Wlaszczyk Grzegorz

Zdybel Anna

 

1992/93  Kl. 4 d wych. Tadeusz Pikula

Babiracka Marta

Badziuch Agata

Bownik Justyna

Buda Małgorzata

Bukowska Danuta

Dąbek Katarzyna

Graboś Katarzyna

Grębska Anna

Grocholewska Małgorzata

Koneczna Renata

Koślak Izabela

Kowalczyk Joanna

Krzosek Agnieszka

Kurzyna Ewa

Maj Anna

Maleszewska Iwona

Misztal Joanna

Mozgawa Wioleta

Oklecińska Małgorzata

Pawlicka Magdalena

Pietrzyk Barbara

Plesz Małgorzata

Polewiak Anna

Samolej Małgorzata

Socha Anna

Stec Małgorzata

Sygacz Dorota

Szymczyk Anna

Szymczyk Dorota

Waś Małgorzata

Węcławska Monika

Wielgus Anna

Wnuczek Gertruda

Wójcicka Maria

Zyśko Beata

 

1993/94  Kl. 4 a wych.  Władysław Ul

Antoniuk Marcin

Atras Andrzej

Brodowska Barbara

Cieślicki Kazimierz

Drapała Agnieszka

Gozdalska Agnieszka

Kazula Robert

Kolczyński Kamil

Kośniewska Anna

Król Joanna

Kusiak Krzysztof

12. Kuśmiderska Anna    brylki@tlen.pl

Lipiec Jerzy

Łakomy Konrad

Matysiak Joanna

Murlak Małgorzata

Nalewajko Tomasz

Nastaj Marcin

Nierodka Krzysztof      krzysztof.nierodka@plusnet.pl

Parczyński Bartosz

Pastuszka Tomasz

Sagan Aneta

Samczyk Marcin

Siebielec Jarosław

Sobka Zbigniew

Stola Zofia

Suski Tomasz

Tyzo Łukasz

Wicha Bożena

Zozula Andrzej

 

1993/94   Kl. 4 b wych.  Czesław Filipczak

Ambrożkiewicz Anna

Anzlik Edyta

Burdelska Beata

Chruścielewska Ewa

Drewniak Marta

Dudek Wieslawa

Głowacka Dorota

Gryta Grzegorz            domena: www.ggryta.com, e-mail: ggryta@post.pl  

Iluk Anna

Iskra Ewa

Jasińska Monika

Krajewska Besta

Krysa Agnieszka

Latosiewicz Elżbieta

Majewska Ewa

Nowakowska Katarzyna

Pochodyła Renata

Podskarby Anna

Prószyńska Agnieszka

Sieczyńska Ewa

Skrzat Mariusz

Skrzyczyńska Agnieszka

Stefaniak Anna

Stelmach Izabela

Szczepanik Joanna

Szczucka Dorota

Warzocha Mariusz

Wereszczyński Rafał

Wirgowska Kalina

Wnuk Joanna

Wójcik Adam

Wronka Katarzyna

Zawadzka Monika

 

1993/94   Kl. 4c wych.  Maria Wysocka

Andrzejewska Aneta

Baran Grzegorz

Blat Aneta

Cisłak Renata

Jamer Monika

Kaczkowska Agnieszka

Kozieł Małgorzata  e-mail: wesola0000000@yahoo.com, malgosiaka@sbcglobal.net

Likos  Andrzej

Makoś Edyta

Mazurek Zbigniew

Miksza Grażyna

Niedziałek Artur

Radwańska Beata

Resztak Tomasz

Rozenbajgier Aneta

Rzęsa Teresa

Sala Kamil

Sawecka Aneta

Szczecina Joanna

Ślusarz Edyta

Tylus Agnieszka

Widomska Barbara

Wiśliński Grzegorz  wisla0275@wp.pl i wisla0275@tlen.pl

Wójcicka Ewa

Wtykło Monika

Zając Agnieszka

Zarzeczna Bożena

 

1993/94    Kl. 4 d wych.  Daniela Podgórska

Bańka Zuzanna

Baran Agnieszka

Bartoś Danuta

Czerepak Dorota

Dąbrowska Monika

Dec Beata

Gałan Joanna

Gierulska Mariola

Guściora Agnieszka   agusciora@wp.pl

Janik Wiesława

Jurak Marzena

Kawiak Lidia

Kicia Aldona

Michałek Renata

Momot Iwona

Nowicka Aneta

Podgajna Wiesława

Rokuś Sylwia

Rapa Dorota

Romańska Aneta

Skorupa Agnieszka

Skrzypek Monika

Stachulska Beata

Stefanek Dorota

Szkutnik Wioleta

Wójcik Ewa

Zdybel Dorota

Zgórska Renata

 

1993/94      Kl. 4 e wych.  Renata Stachyra

Biguszewska Aldona

Bryk Katarzyna

Ciupak Anna

Dul Agnieszka

Gniazdek Agnieszka

Iwan Renata

Jarosz Agnieszka

Kalisz Agnieszka

Krawczyk Małgorzata

Łukasik Edyta

Markowska Beata

Matuszkiewicz Kamila

Michota Barbara

Mróz Ewa

Osetek Bożena

Osetek Dorota

Ostrowska Agnieszka

Pełka Aneta

Pizoń Elżbieta

Rybak Joanna

Serwatka Marzena

Skorupska Wioleta

Skrzypacz Magdalena

Starek Barbara

Szymczak Agnieszka

Świąder Beata

Tomczyk Wanda

Wawszczyk Ewa

Wołoszyn Agnieszka

Wołoszyn Maria

 

1993/94      Kl. 4 f  wych.  Wiesław Drabent

Bartos Sylwia

Bis Anna

Dębski Mariusz    mail: debski1@onet.pl

Duda Anna

Gorzelewska Renata

Irla Małgorzata   mkoniarska@o2.pl 

Kapuścińska Joanna

Kasak Agnieszka

Kotuła Joanna

Lemieszek Aneta

Łata Konrad

Mazurek Marcin

Nieściur Iwona

Piwowarek Magdalena

Skokowska Beata

Skowronek Małgorzata

Sokół Agnieszka

Sołtys Magdalena

Surdacki Mariusz

Śliwa Monika

Świątek Monika

Wojtaszek Małgorzata

Wożniak Grzegorz

Złoto Marta

 

1994/95    Kl. 4 a wych. Ewa Lizinkiewicz-Pierz

Bańka Krzysztof

Breś Witold

Dąbrowska Ewa

Depta Marcin   

Dwornicka Elżbieta

Flisek Wojciech

Gąsiorowski Marcin

Gruchalska Barbara

Grudzień Mariusz

Gryta Leszek

Jurak Anna

Jurak Tomasz

Kępka Artur

Koślak Agnieszka

Kowalska Joanna

Kwiecińska Sylwia

Lada Katarzyna

Lendzion Robert

Lipiec Elżbieta

Majdański  Robert

Mączka Katarzyna

Paluch Beata

Pieczonka Dorota

Pietroń Damian

Rolla Krzysztof

Rudnicki Krzysztof

Rydz Ewa

Skwira Piotr

Stadnik Anna

Terecha Karolina

Tokarczyk Remigiusz

Ul. Beata

Wojtak Maksymilian

Wojtaszek Renata

 

1994/95    Kl. 4 b wych.  Anna Gryta

Anulewicz Agnieszka

Bernat Beata

Burcoń Agnieszka

Chyłek Maja

Ciempiel Elżbieta

Dzikowska Monika

Franczek Katarzyna

Galant Marcin

Gąska Katarzyna

Golec Agnieszka

Gozdalska Aneta

Grychała Andrzej

Karamon Jacek

Kasznia Magdalena

Kilinek Marta

Kołodziejek Katarzyna

Koper Magdalena

Mazur Zofia

Mech Krzysztof

Nasiadka Tomasz

Niedziela Katarzyna

Nita Barbara

Nowak Agata

Oszust Sylwia

Piechota Grzegorz

Pyda Renata

Rachoń Marek

Sobieszczuk Anna

Sochal Sylwia

Szczurek Michał

Tomaszewska Ewa

Węcławska Iwona

Wieleba Ewa

Zawacka Magdalena

Żarnowska Monika

 

1994/95    Kl. 4 c wych.  Zofia Sala

Cieszyńska Anna

Ciupak Przemyslaw

Chęciński Tomasz

Czerwiak Paweł

Janik Monika

Jarocka Mariola

Jarzynka Dorota

Jacek Dorota

Karkusiewicz Adam

Koszala Agnieszka

Koślak Katarzyna

Kwiatek Marek

Latos Iwona

Mikita Aneta

Mochol Tomasz

Nieściur Krzysztof

Nowak Rafał

Patrzylas Mariusz

Pawlicka Justyna

Pietroń Beata

Pietroń Marcin

Druś Jacek

Rejak Monika

Rosilska Edyta

Sokół Anna

Starzeczyk Tomasz

Stec Paweł

Surowiec Monika

Toporowski Marcin

Wajs Maria

 

1994/95     Kl. 4 d wych.  Mariusz Płecha

Bełza Dorota

Bojda Izabela

Brzuszek Katarzyna

Chamera Monika

Dąbrowska Monika

Dziadosz Anna

Gierczak Małgorzata

Gozdalski Piotr

Górka Katrzyna

Grocholewska Elżbieta

Kępa Edyta

Kowalska Anna

Lembryk Beata

Mazur Beata

Niedzielska Eulalia

Odorowska Edyta

Odziemkowska Katarzyna

Pęk Iwona

Piasecki Marek

Pietrzyk Agnieszka

Sieradzka Renata

Skórska Agata

Stępień Anna

Stępień Edyta

Straniec Monika

Wilk Agnieszka

Wnuczek Edyta

Wojtaszek Monika

Wołoszyn Beata

Wójtowicz Aneta

Zapalska Dorota

Żuber Zdzisława

 

1994/95    Kl. 4 e wych.  Ewa Dec

Anders Katarzyna

Biłgorajska Wioleta

Dąbrowska Agnieszka

Drapała Renata

Drozd Monika

Frączek Anna

Frączek Małgorzata

Frączek Maria

Gołębiowska Dorota

Górka Emilia

Kalita Anna

Kapica Renata

Kępińska Katarzyna

Kwiecień Agnieszka

Lis Aneta

Łyczek Agnieszka

Majewska Marzena

Mlonka Eliza

Pasternak Marta

Pietras Joanna

Plichta Barbara

Płaza Mariola

Ryniewska Beata

Sapuła Kinga

Skorupa Katarzyna

Skurzak Monika

Sobczyk Agnieszka

Szostak Renata

Szymańska Magdalena

Wcisło Anna

Wieprzyńska Marta

Wójcik Agata

Wójcik Agnieszka

Zarzeczna Edyta

 

1994/95  Kl. 4 f wych.  Iwona Pazdan

Bandosz Grażyna

Borucka Dorota

Brzezińska Beata

Brzychcy Żaneta

Cichoń Monika

Didoszak Marta

Drop Monika

Gawlik Iwona

Iwon Marlena

Kotlarek Krzysztof

Krzpiet Renata

Kwietniewska Monika

Majdańska Ewa

Michalczyk Wioleta

Pawka Karolina

Pełka Justyna

Porębska Agnieszka

Potępa Beata

Przywara Julita

Puacz Marek

Radwan Joanna

Sieczyńska Katarzyna

Stypułkowska Renata

Syroka Robert

Szewczyk Michał

Ścibor Paweł

Śledziewska Marta

Tomczyk Jolanta

Warsz Magdalena

Wróblewski Michał

Wysocka Patrycja

Zdybek Jarosław

 

1995/96    Kl. 4a wych.  Lidia Bijak

Bieleń Paweł

Boś Rafał   bonovox@poczta.fm, rbos@mota-engil.pl,  gg 2695430

Dziadosz Zbigniew

Flis Krzysztof

Giza Leszek

Kapica Marcin

Kiełbińska Monika

Kloc Andrzej

Kloc Marcin

Kroc Ewelina

Krzemianiowski Adam

Kupczak Marta

Kwiatkowski Michał  michalkwiatkowski@pf.pl  gg 9547327

Lender Paweł

Majka Andrzej

Malanowicz Magdalena

Matyjasek Marek

Mikołajczyk Paweł

Partyka Marcin

Pietrzyk Mikołaj

Pikuła Adam

Sawicki Łukasz

Sokal Edyta

Stępień Krzysztof

Szczepanik Jarosław

Szumny Rafał

Tęcza Katarzyna

Właszczyk Anna

Wójtowicz Krzysztof

Wydra Adam

Zdyb Małgorzata

 

1995/96    Kl. 4 b wych.   Anna Marcinkowska

Bieliński Paweł

Błądkowska Renata

Chodora Jacek

Czernel Sylwia

5. Domański Bartłomiej   bartdomanski@yahoo.com

Dudek Michał

Dzikowska Dorota

Frączek Tomasz

Gałkowska Joanna

Jęczeń Piotr

Kałwa Anna

Kramek Aneta

Lejwoda Joanna

Leśniak Andrzej

Łukasik Mariola

Mączka Magdalena

Miśkiewicz Cezary

Mochol Jacek

Nowak Agnieszka

Nowicka Jolanta

Piątek Justyna   e-mail: justyna.p@wp.pl

Pudło Katarzyna

Pyda Dariusz

Rakwalska Magdalena   magdalena.rakwalska@biochemie.uni-freiburg.de

Rebizant Agnieszka

Rębiś Iwona

Rola Ewelina

Smarzyńska Olga

Stępień Iwona

Sukiennik Jolanta

Surdacka Małgorzata

Szabat Elżbieta

Szewczyk Paweł

Wójtowicz Wioletta

Zacharska Monika

 

1995/96    Kl. 4 c wych.  Maria Pęcak

Biegaj Edyta

Dudka Izabela

Dylewski Andrzej

Gołąb Adam

Gołofit Tomasz

Gozdalska Katarzyna

Hamryszczak Sylwia

Koniarz Joanna

Kosior Monika

Kowalska Agnieszka

Kowalski Krzysztof

Kozieł Agnieszka

Łysakowski Jakub

Mierzwa Wioleta

Nawrocka Renata

Pełka Renata

Pyzik Dorota

Rak Aneta

Regmund-Sobieszczański Tomasz

Rydz Marcin

Skowronek Leszek

Soprych Anna

Sulowska Monika

Szlafka Paweł

Szwed Katarzyna

Szwedo Magdalena

Teterska Aneta

Tota Joanna

Warda Krzysztof

Wojtaszek Monika

Wolska Agnieszka

 

1995/96   Kl. 4 d wych. Anna Jarecka

Bartoś Małgorzata

Bielecka Izabela

Bijak Beata

Bis Katarzyna

Borowiec Sylwia

Bryczek Sylwia

Bryła Małgorzata

Dulęba Marcin

Iwańska Magdalena

Jabłońska Aneta

Jastrzębska Aneta

Kawęcka Anna

Kolczyńska Magdalena

Krzyżanowska Marzena

Łukasiewicz Małgorzata

Madzelan Krzysztof

Mianowany Marcin

Orpel Justyna

Oszust Agnieszka

Pikuła Katarzyna

Pluta Mariusz

Płatek Dorota

Podgajna Edyta

Potępa Aneta

Rywka Barbara

Świątkowska Monika

Wiśniewska Aneta

Wojtaszek Katarzyna

Wójcik Monika

 

1995/96   Kl. 4 f wych.  Małgorzata Polkowska

Adamiak Krzysztof

Biegaj Agnieszka

Bodziuch Ernest

Członka Marek

Dudziak Małgorzata

Iracka Agnieszka

Kajda Katarzyna

Kapusta Katarzyna

Kaźmierak Agnieszka

Kuczyńska Aneta

Łukasik Anna

Markowska Aneta

Mazur Paweł

Mech Agata

Miękina Wioleta

Morska Krystyna

Okoniewska-Orzeł Małgorzata

Pietras Rafał

Pietroń Magdalena

Rak Sławomir

Reszka Katarzyna

Resztak Anna

Romanowicz Agata

Rozenbengier Paweł

Sapuła Anna

Surowiec Joanna

Tracz Renata

Turkowska Lidia

Walkiewicz Izabela

Żuber Aneta

 

1996/97   kl. 4a wych. Teresa Wołosz

Bańka Ewa

Bieniecka Alina

Borkowska Ewa

Cieślik Marek

Denkowska Katarzyna

Denkowska Małgorzata

Drozd Marcin

Dydo Mariola

Gierczyński Marcin

Jabłoński Łukasz

Kasperski Marcin

Kozieja Piotr

Krawczyk Konrad

Łęcki Marcin

Markowski Marcin

Michałowski Marek

Niewójt Piotr

Paul Luiza

Puzio Michał

Romańska Dorota

Rostek Michał        mrostek@pl.tesco-europe.com

Rychlicki Maciej

Sawa Agnieszka

Siewielec Agnieszka

Strąk Robert

Szewc Edyta   ediw@go2.pl

Szlanta Grzegorz

Śpiewak Artur

Wiechnik Piotr

Wieczorek Wojciech   pompon@go2.pl

Żukowski Bartłomiej

 

1996/97    kl. 4b wych. Władysława Ul

Barcikowska Alicja

Bielak Radosław

Bieniecka Joanna

Ciastek Dorota

Gajewska Monika

Gawlik Katarzyna

Grzywaczewska Joanna

Kapusta Aneta

Kapuścińska Monika

Kępka Ludwika

Kowalewski Sławomir

Kuśmierz Monika

Kwietniewska Monika

Liwak Jakub         mail: lufa@klub.chip.pl   gg #92949

Łapa Magdalena

Łopacka Karolina

Majka Anna

Mosiński Kamil    gg#1874442

Piechota Grażyna

Pietroń Agnieszka

Pochodyła Ewa

Potępa Aneta

Sankowska Inga

Skibniewski Patryk

Toporowska Urszula

Trela Katarzyna

Urbanek Jakub

Wawerek Anna

Wysocki Jakub

 

1996/97        kl. 4c wych. Bożena Padała    

Biegaj Katarzyna

Bis Michał

Dębowczyk Katarzyna

Dolińska Agnieszka

Flis Anna

Godek Dominika

Gorczyca Monika

Jakubowska Monika

Jurak Iwona

Kalinowski Maciej

Koślak Anna

Krusińska Anna

Krzyżak Ewa

Krzyżak Monika

Kurczak Urszula

Machowski Robert

Malicka Anna

Mazurek Magdalena

Mazurek Małgorzata

Oszust Kamil

Przywara Adriana

Sadowska Dorota

Słowińska Dorota

Sobutka Grzegorz

Szatan Agata

Szlanta Tomasz

Wójcicka Barbara

Zioło Małgorzata

 

1996/97    kl. 4d wych Maria Wysocka

Bożek Edyta

Brania Edyta

Chruścielewska Ewelina

Gałęzowska Małgorzata

Gierczak Beata

Jasińska Marta

Kamola Agnieszka

Kot Beata

Łata Dagmara

Łopion Marta

Łukasik Izabela

Łygan Katarzyna

Maciak Mariusz

Matuszewski Paweł

Mianowska Edyta

Odej Aleskandra

Ogonowska Edyta

Olender Arkadiusz

Paterska Ewa

Polkowski Piotr

Przygoda Eliza

Rakfalska Justyna

Rej Kamil

Rosła Marta

Ryba Monika

Sapalski Borys

Sobańska Joanna

Spławska Edyta

Szewczyk Barbara

Szymański Marcin

Turkowska Beata

Wit Marcin

Wożniak Edyta

 

1996/97      kl. 4e wych. Janina Iwańska

Brodacki Maciej

Bura Małgorzata

Chęć Karolina

Ciastek Rafał

Duda Damian

Gąsiorowska Agnieszka

Gieral Wojciech

Górczyńska Małgorzata

Janik Beata

Krzak Marcin

Łakoma Ewelina

Łomnicka Anna

Majewska Joanna

Marczyńska Katarzyna

Niedzielska Agata    agata.pietrzak16@interia.pl     gg: 2842685

Niewielska Agnieszka

Ostrowski Rafał

Oszust Anna

Piekarz Monika

Potępa Marcin

Pruszczyńska Justyna

Puzio Magdalena

Rachoń Katarzyna

Rolla Magdalena

Sosnówka Anna

Staniec Paweł

Szumna Magdalena

Szychowski Norbert

Witek Aneta

Wojcieszkiewicz Aneta

Wośko Monika

Wójcik Monika

Zieliński Paweł

Źróbek Monika

 

1997/98    kl. 4a wych. Czesław Filipczak

Brodowski Andrzej

Ciereszko Bartłomiej

Ćwik Łukasz

Deca Zbigniew

Denkowski Marcin

Dwornicki Krzysztof

Frąg Paweł

Jacniacka Monika

Kiełt Magdalena

Kołtun Monika

Kowalczyk Filip

Kozik Daniel

Liponoga Sylwester

Łakoma Anna

Mazik Marta

Piątek Karol

Pikula Magdalena

Pudło Anna

Rej Konrad

Rubaszko Michał

Rusek Jarosław

Rychlicki Rafał

Ryś Sławomir

Sobieraj Agneszka

Szlachetka Konrad

Szlanta Małgorzata

Tarka Bernardeta

Tuderek Agnieszka

Wereszczyńska Beata

Widomski Jarosław

Wojtaszek Marzena

 

1997/98    kl. 4b wych. Maria Pęcak

Bizgalska Patrycja

Chmiel Paweł

Chmielnik Katarzyna

Chróścieka Anna

Cieślik Katarzyna

Drozd Małgorzata

Gajda Anna

Gajowiak Agnieszka

Gozdalska Joanna

Gryta Katarzyna

Grząśka Małgorzata

Kasperski Piotr

Knieć Agata

Komenda Marcin

Kozyra Anna

Kuropatwa Małgorzata

Loch Alicja

Mazur Michał

Mazurek Monika

Mielniczek Joanna

Mucha Beata

Piec Ewelina

Rachwał Ewa

Rachoń Jolanta

Rak Magdalena

Rusinek Małgorzata

Rydz Marta

Rydz Sylwia

Ryjewski Karol

Sender Roksana

Staniec Agnieszka

Wasilewska Joanna

Widuch Magdalena

Wojtaszek Beata

Wośko Renata

Zięba Rafał

 

1997/98  kl. 4c wych. Elżbieta Straszewska

Biegaj Małgorzata

Brzezińska Bernadetta

Chudzicka Monika

Ciastak Przemysław

Czopek Andrzej

Dobrowolski Marcin

Górczyńska Anna

Guzy Kamil

Jachura Michał

Jurczyński Damian

Kasprzak Kamil

Kulesza Katarzyna

Kwiatek Marcin

Lewandowski Szczepan

Łukasiewicz Alicja

Łukasiewicz Marek

Łukasik Anna

Malinowska Edyta

Matuszczak Agnieszka

Mierzwa Ilona

Miśkiewicz Łukasz

Oszust Agnieszka

Pączek Renata

Pęcak Paweł    bob_1@o2.pl  gg.2826861

Rak Katarzyna

Serwatka Marzena

Teterska Agnieszka

Tyzo Monika

Usydus Patrycja

Wasilewski Andrzej

Wilczopolska Katarzyna

Wiśniewski Marcin

Wołoszyn Aneta

Zaborska Małgorzata

 

1997/98    kl. 4d wych. Daniela Podgórska

Bańka Anna

Biegaj Magdalena

Bijak Krzysztof

Buczkowska Grażyna

Burzyński Krzysztof

Chojecka Marta

Czubiński Maciej

Dziadosz Aldona

Jakubczyk Monika

Karczewska Monika

Karczmarczyk Agnieszka

Karczmarski Jarosław

Kozłowska Olga

Kwieciński Sebastian

Lewandowski Konrad

Malec Łucja

Marzec Jolanta

Mazur Edyta

Miśkiewicz Artur

Przygoda Anna

Pulikowska Janina

Resztak Agnieszka

Robak Jolanta

Rostek Tomasz

Rzążewska Ewa

Sieczyński Bartłomiej

Skiba Agnieszka

Sochaj Anna

Szmyrgała Ewelina

Szpyra Beata

Szymczak Renata

Wiłk Joanna

Wojtak Mariusz

Ziętek Katarzyna

 

1997/98   kl. 4e wych. Tadeusz Pikula

Baran Kamila

Białas Joanna

Ciołek Katarzyna

Czarnota Paweł

Gołębiowska Aneta

Hys Aneta

Jacniacka Joanna

Jata Małgorzata

Kowalska Anna

Krzysztoń Ksenia

Krzysztoń Michał

Kucharska Magdalena        Mcducha@wp.pl

Kuśmiderska Justyna

Kwiatek Marcin

Łata Aleksandra

Majka Michał              majek@madmail.com

Maziarz Magdalena

Misztal Katarzyna

Obyć Edyta

Oposała Magdalena

Rębiś Dorota

Rola Magdalena

Rostek Sylwia

Sałata Magdalena

Smędek Grzegorz

Sobka Elżbieta

Walczuk Katarzyna

Wiśniewska Patrycja

Żak Damian

Niezgoda Magdalena

 

1998/99 Kl. 4a wych. Iwona Pazdan   

Adamiak Michał

Biegaj Karol

Boś Agata

Chrzanowska Katarzyna

Dłubek Michał

Dudziak Anna

Golińska Magdalena

Jurkowski Krzysztof

Kasperek Kinga

Kiełbiński Marek

Korkosz Agnieszka

Kowalczyk Małgorzata

Krawczyk Anna

Kulig Anna

Lejwoda Piotr

Łapa Wojciech

Nierodka Agnieszka

Pielaszkiewicz Małgorzata

Pietras Aneta

Pinkiewicz Hubert

Pypeć Grzegorz

Raczyńska Agnieszka

Regmunt Sobieszczański Piotr

Rzepecki Paweł

Sajór Joanna

Stefanek Monika

Szumny Artur

Wydra Edyta

Żuber Łukasz

 

1998/99 Kl. 4b  wych. Anna Gryta    

Anulewicz Magdalena

Barcikowski Andrzej

Bednarz Karolina

Biegaj Karolina

Bieniek Katarzyna

Bocian Monika

Boguszewski Rafał

Drobek Michał

Gałkowska Ewa

Gierczyńska Anna

Grochola Anna

Iwańska Zofia

Jankowska Marta

Jopek Anna

Kaczan Anna

Kazula Sławomir

Krawiec Agnieszka

Leśniak Marta

Machnikowska Magdalena

Madej Magdalena

Madejek Piotr

Magoch Bartłomiej

Mikołajewicz Edyta

Mizińska Anna

Nitkiewicz Agnieszka

Patyniak Magdalena

Pierz Maciej

Rej Marzena

Ryś Katarzyna

Szendal Paulina

Wardak Sebastian

Widuch Katarzyna

Wyrostek Krzysztof

Zapalska Karolina

 

1998/99 Kl. 4c  wych. Ewa Dec          

Bednara Elżbieta

Bielak Bartosz

Bochniak Anna

Buława Jolanta

Dorc Justyna

Dziurda Monika

Gogół Paweł

Jakubowska Iwona

Karczmarski Rafał

Kasperska Iwona

Kawa Iwona

Kobyra Renata

Kwietniewski Mariusz

Padała Magda

Pastucha Anna

Piekarz Aneta

Radomska Monika

Radzimowska Kinga

Rak Marzena

Sawicki Grzegorz

Skórski Marcin

Skrzat Monika

Stańko Agnieszka

Stefaniak Katarzyna

Stylińska Agnieszka

Szatan Małgorzata

Ślusarz Anna

Wisniewska Lidia

Zając Anna

Zając Katarzyna

Żytko Izabela

 

1998/99 Kl. 4d  wych. Ewa Lizinkiewicz Pierz        

Bartoszek Konrad

Bijak Katarzyna

Broda Magdalena

Brzychcy Joanna

Dymek Judyta

Furmańczuk Magdalena

Grabowski Krzysztof

Husa Wioletta

Iracka Magdalena

Kuś Adam

Lewicki Piotr

Lis Małgorzata

Majka Paweł

Matacz Piotr

Niezabitowska Justyna

Ośka Tomasz

Padewska Katarzyna

Płaksa Konrad

Puchajda Adam

Pyda Barbara

Rak Renata

Rola Barbara

Rozmus Elżbieta

Sarna Piotr

Skwira Michał

Sobańska Katarzyna

Spławska Beata

Strawa Agnieszka

Tracz Monika

Trznadel Izabela

Zieliński Grzegorz

Żuber Anna

Żywot Iwona

 

1998/99 Kl. 4e  wych. Elżbieta Fila    

Bełza Magdalena

Bochen Jolanta

Dołęga Katarzyna

Fronczek Barbara

Gąsiorowska Monika

Golińska Małgorzata

Gremlas Tomasz

Jabłońska Magdalena

Kurek Łukasz

Łomnicki Robert

Łyjak Katarzyna

Maklakowska Anna

Miłek Małgorzata

Nalepa Krzysztof

Serwatka Aneta

Sikora Monika  sikoramonika@tlen.pl      gg 8431509

Siudem Julitta

Skorek Edyta

Sokołowska Agata

Sosnówka Joanna

Strąk Małgorzata

Tylus Anna

Wowk Eliza

Żarnowski Michał

Żuraw Jolanta

 

1999/2000  klasa 4a

Bańka Wioletta

Bryczek Renata

Bykowska Karolina

Ciupak Marta

Dłubek Tomasz

Gałan Ernest

Iwański Szczepan

Lewicki Krzysztof

Liponoga Kamil

Liponoga Krzysztof

Malec Mateusz

Marcinkowska Agnieszka

Mazur Andrzej

Mitas Magdalena

Mocarska Karolina

Nader Łukasz

Niedziela Agnieszka

Niościoruk Paeweł

Oszust Wojciech

Płecha Rafał

Pudło Anna

Puzon Grzegorz

Rachoń Jacek

Rogalski Paweł

Rydz Katarzyna

Szatan Katarzyna

Szymanek Agnieszka

Tomczyk Jadwiga

Wielgus Piotr

 

1999/2000  klasa 4b

Baran Adam

Biss Monika

Brodowska Anna

Dolińska Katarzyna

Dziurda Wojciech

Gajda Małgorzata

Jackowska Renata

Jasińska Paulina

Kozieł Agnieszka

Krusińska Ewa

Lipiec Dorota

Łach Filip

Łukasik Elżbieta

Martyna Jolanta

Mazurek Anna

Mosińska Renata

Osiak Ludwika

Pastucha Arleta

Pawlos Kamila

Pietrzyk Agnieszka

Pikula Katarzyna

Patasiewicz Agnieszka

Radecki Mateusz

Rakfalska Agata

Rynkowska Joanna

Sakłak Jolanta

Serafin Marcin

Smyl Maryla

Szlachetka Michał

Walencik Bartosz

Wojtaś Agata

Wronka Małgorzata

Wysocka Joanna

Żejma Agnieszka

Zaorski Tomasz

 

1999/2000  klasa 4c  wych. mgr Grażyna Jach

Białek Ewelina

Bielina Magdalena

Daniel Barbara

Dudek Iwona

Dudzińska Katarzyna

Głowacka Ewelina

Głuchowski Robert

Jarząbek Beata

Kajda Edyta

Kapica Anna

Kosmala Marta

Kurzyna Jakub

Latosiewicz Rafał

Łyjak Joanna

Michalczak Magdalena

Moskal Jakub

Naborczyk Monika

Nowicka Katarzyna

Pudło Marcin

Radwan Ewelina

Resztak Anna

Sabeł Rafał

Stępień Katarzyna

Strug Iwona

Szałek Sylwia

Szydłowska Magdalena

Tokarczyk Grzegorz

Walewska Marta

Wichrowska Anna

Wilk Kamila

Zając Sylwia

Zarzylska Agnieszka

Zarzycka Joanna

Zielińska Arleta

Żuber Agnieszka

 

1999/2000  klasa 4d

Cmoluch Ewelina      ewelinacmoluch@tlen.pl

Flis Krzysztof

Gajowiak Magdalena  m.gaja@wp.pl

Gołofit Katarzyna

Guzy Katarzyna

Januszek Edyta

Kaczorowska Magdalena

Klech Grzegorz

Kłudka Krzysztof

Kołodziejek Anna

Kotula Paweł

Kowalczyk Tomasz

Krysa Dorota

Loch Krzysztof  krzysztof_loch@o2.pl

Łukasik Anna

Madejczyk Agnieszka

Majewicz Małgorzata

Michalczewska Iwona sardynapl2000@yahoo.com

Nasiadka Katarzyna

Pastuszka Anna

Pierz Karolina

Podgórski Łukasz

Rosła Karolina

Solis Aleksandra

Sydof Katarzyna

Szczepanik Aleksander

Tomiło Anna

Walczak Grzegorz

Warda Anna

Wasilewska Marta

Wojewoda Katarzyna

 

1999/2000  klasa 4e

Baran Sylwia

Bis Jakub

Blacharska Ewa

Błaszczak Agnieszka

Bryczek Ewelina

Dobosz Sylwia

Dziedzic Weronika

Flis Anna

Gorczyca Anna

Grzebula Magdalena

Hanus Justyna

Janiszewska Barbara

Kłudka Mariusz

Kośniewski Grzegorz

Kozłowska Marta

Krzysztoń Agata

Kucharczyk Katyarzyna

Nawrocka Katarzyna

Olender Katarzyna

Skrzelewski Adam

Skwira Monika

Stefaniak Iwona

Surdacka Magdalena

Łoboda Anna




Wykaz podręczników

na rok szkolny 2014/2015

60-lecie

 

 

ZJAZD ABSOLWENTÓW

18 PAŹDZIERNIKA 2014

Szczegóły TUTAJ

 

KARTA ZGŁOSZENIA

REJ nawiązał

współpracę z WAT

www.wat.edu.pl

Absolwenci 2014



GALERIA

BUDOWA

SALI GIMNASTYCZNEJ



REY na Facebook'u
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Projekt MUM

 www.efs.gov.pl

right border
unten links unten rechts


11596940 Unikalnych wizyt

Copyright * 2014 by TG Rey and php-fusion