2008/2009 Biegi Przełajowe
Dodane przez admin dnia Kwiecień 26 2009 12:48:24
24 KWIETNIA 2009r. - Biegi przełajowe

21.04.2009r. na obiektach MOSiR w Kraśniku odbyły się IV Mistrzostwa ZS nr 2 w Kraśniku w Biegach Przełajowych . . .


Rozszerzona zawartość newsa
24 KWIETNIA 2009r. - Biegi przełajowe

21.04.2009r. na obiektach MOSiR w Kraśniku odbyły się IV Mistrzostwa ZS nr 2 w Kraśniku w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów był mgr Piotr Biały.
Sponsorami zawodów byli:
- Centrum doradczo - szkoleniowe "Projekt" Mariusza i Doroty Golińskich,
- Biuro podatkowe Roberta Greszety,
- Rada Rodziców przy ZS nr 2 w Kraśniku,
- Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Kamola Angelika  1g
2. Piwowarska Magdalena 2a
3. Ćwieka Agnieszka 1h
4. Dębniak Natalia  1a
5. Czarnota Renata  3a
6. Rudzińska Żaneta 1e
7. Wojtak Agnieszka 1e
8. Kaniowska Sylwia 1g
9. Zaręba Magdalena 1b
10. Czupryna Patrycja 1a
Ponadto bieg ukończyły: Drobek Kaja z 2a, Michota Agnieszka z 1b, Filipczak Tina z 2a, Mazur Karolina z 2g, Rębisz Katarzyna z 2g, Flisek Patrycja z 3AT, Kryńska Izabela z 2a, Stopa Natalia z 1b, Szkutnik Iwona z 1g, Cięszczyk Nina z 1b, Bańka Paulina z 1h, Milczach Mariola z 1g, Mazur Anna z 2a, Piórkowska Katarzyna z 3AT, Przywara Aleksandra z 1b, Pachuta Karolina z 2g, Kazanowska Martyna z 3a, Cieślik Marlena z 1b, Golińska Jolanta z 1a, Węcławska Anna z 2g, Wielgus Magdalena z 2g, Majewska Sylwia z 2g, Wieczorek Anna z 2g, Siewierska Inga z 1b, Mularczyk Aneta z 2g, Stęgirska Sylwia z 2g, Teselak Ewa z 2g, Pyrzyna Eliza z 2g, Ul Małgorzata z 2g.
Bieg ukończyła rekordowa ilość 39 dziewcząt.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Zapalski Grzegorz 2e
2. Ryba Artur  2a
3. Wójtowicz Szymon 2a
4. Drozd Filip  2b
5. Babisz Piotr  3AT
6. Jaworski Mateusz 2g
7. Młodzianowski Emil 1h
8. Mazurek Daniel   1b
9. Bartkiewicz Mateusz  1d
10. Bartkiewicz Łukasz  1d
Ponadto bieg ukończyli: Kiełt Mateusz z 1b, Siejewicz Maciej 1h, Capała Szymon z 2g, Cebula Marcin z 3AT, Kot Michał z 1c, Węda Emil z 3AT, Babiarz Kamil z 2AT, Urban Ubald z 2a, Mazur Łukasz z 1h, Grzywa Krzysztof z 3AT, Chałabiś Damian z 2h, Kudrel Kamil z 1h, Leszczyński Damian z 2c, Wiśliński Marcin z 1h, Kuźnicki Łukasz z 1b, Bryczek Jakub z 1h, Robak Mateusz z 2b, Stefaniak Sebastian z 2AT, Toporowski Marek z 2h, Jurczyński Wojciech z 3AT, Surdacki Kamil z 2AT, Markowicz Marcin z 1h, Łata Bartłomiej z 1h, Jarecki Wojciech z 1h, Gryta Marcin z 2c, Ciołek Sebastian z 2c, Koziarski Łukasz z 2c.
Bieg ukończyła rekordowa ilość 36 chłopców.
Klasyfikacja drużynowa klas:
1.Klasa 2a
2.Klasa 1b
3.Klasa 1h

 



T.G.