Kontakt · Artykuły · Plan lekcji · SZUKAJ · Strona Główna · LINKI · CKE · MEN · OKE · Matematyka · Informatyka · Rekrutacja 2014/2015 Grudzień 19 2014 22:00:20

ORGANY SZKOŁY

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

Portal filmowy

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

DOKUMENTACJA

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

MATURA

PROJEKTY UNIJNE

ZAMÓWIENIA PUB.

DLA KANDYDATÓW

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

dla

GIMNAZJALISTÓW

Losowa fotografia
Czy wiesz, że...
"Pałac Kultury i Nauki w Warszawie to budynek, w którym znajduje się 3288 pomieszczeń. "
Przetłumacz stronę

PonWtŚrCzwPiSoNie
2012/2013 Ślubowanie klas pierwszych
WYDARZENIE   Ślubowanie klas pierwszych

6 grudnia 2012 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Jak co roku na uroczystość przybyło wiele znakomitych gości, wśród nich znalazł się Wicestarosta Kraśnicki dr Jarosław Czerw, przewodniczący Rady Rodziców Zbigniew Bartysiak, kierownik internatu Waldemar Gryta oraz nauczyciele, rodzice, delegacje klas drugich i trzecich i oczywiście najważniejsi w tym dniu uczniowie klas pierwszych z wychowawcami. Po przemówieniach przewodniczący klas złożyli w imieniu wszystkich uroczystą przysięgę. Następnie zgromadzeni obejrzeli wspaniałe przedstawienie przygotowane prze p. Annę Kozłowską, pt. "Rejowo, czyli Opowieść o nas w siedmiu odsłonach wierszem". Wystąpili w nim uczniowie klasy 1a i część 1g. Nad całością imprezy czuwała p. Agnieszka Kania.

Fotorelacja ze ślubowania - Katarzyna Sakłak (2e).

L.P. 2e LO

Polsko-Niemiecka