oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Marzec 20 2019 12:23:21
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

Nowa strona 1

 

 

2018/2019 Finał VI Powiatowego Konkursu Geograficznego „Mapa bez tajemnic”
KONKURSY REJA
Dnia 19 marca 2019 roku, w naszej szkole odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Geograficznego  „Mapa bez tajemnic”. W konkursie  uczestniczyło 32 uczniów z gimnazjów  i szkół podstawowych ze powiatu kraśnickiego, opolskiego i janowskiego. Celem konkursu jest promocja szkoły oraz  rozbudzenie...

2018/2019 XVIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu
UCZNIOWIE
Dnia 5 marca 2019 r. odbyły się szkolne eliminacje XVIII Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się: Katarzyna Orłowska z kl. 3c, Patrycja Nowak z kl. 1f oraz Aleksandra Wróbel z kl. 1f. Uczennice przygotowują się do etapu finałowego pod opieką p. Elżbiety Fili i p. Roberta Strzyża.

2018/2019 Konkurs Biochemiczny
UCZNIOWIE
W dniu 28 lutego nasi uczniowie uczestniczyli w szkolnym etapie X Konkursu Biochemicznego organizowanego przez wydz. Biologii i Biotechnologii UMCS. Do II etapu zakwalifikowało się 9 uczniów: Michał Mazurkiewicz – kl.3c, Wioleta Surowiec – kl.3b, Natalia Surowiec – kl. 3b, Sylwia Kozakiewicz – kl.3b, Marcin Wieleba – kl.3b, Nikola Masiak – kl.1c, Weronika Drapała – kl. 1c, Aleksandra Adamczyk – kl.1c oraz Piotr Kramek – kl.2c. Nauczycielami przygotowującymi są: p. Elżbieta Fila, p. Edyta Skrzypiec oraz p. Ilona Pawłowicz – Sosnówka. 
2018/2019 Finał Konkursu Politechniki Śląskiej
UCZNIOWIE
1 marca 2019 roku siedmiu naszych uczniów: Mikołaj Dżugaj 2a, Paweł Szwarnowski 2a, Iga Wezgraj 2a, Michał Rozmus 2a, Katrzyna Staruch 2a, Klaudia Kurz 3a i Anita Dec 3a uczestniczyło w finałach olimpiady o "Złoty Indeks Politechniki Śląskiej" w Gliwicach. W pierwszej trzydziestce w Polsce znaleźli się Mikołaj Dżugaj i Klaudia Kurz. Finały były doskonałą formą sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej, jak również okazją do zobaczenia Politechniki Śląskiej w odległych od nas Gliwicach. Nauczycielem uczącym wymienionych uczniów jest p.Tomasz Grębski. Opiekę podczas wyjazdu sprawowała p.Agnieszka Kania. Gratulujemy naszym finalistom i życzymy dalszych sukcesów! FOTO

2018/2019 Sukces w Olimpiadzie Solidarności
SUKCESY UCZNIÓW

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Mateusz Koślak z klasy 2f zakwalifikował się do etapu centralnego „Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii.”

14 marca 2019 roku  w Lublinie odbył się etap okręgowy VI edycji konkursu, w którym wzięło udział. . .


2018/2019 Finały konkursu matematycznego WAT
SUKCESY UCZNIÓW
15 marca 2019 roku w Warszawie odbyły się finały konkursu matematycznego WAT. Z przyjemnością informujemy, że Jakub Tarkowski z klasy 3a zajął 6. miejsce w Polsce oraz Mikołaj Dżugaj z klasy 2a zajął 9. miejsce w Polsce. Nauczyciel przygotowujący - p.Tomasz Grębski. Opiekę nad uczniami sprawował p.Paweł Malarczyk.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
2018/2019 Mecz na przywitanie wiosny
SPORThttp://rey.edu.pl/images/plakat.jpg
2018/2019 Drzwi Otwarte w Reju 2019
Z Życia Szkoły

W dniu 13 marca 2019r. w  „Reju” odbyły się „Drzwi otwarte”. Szkołę odwiedziło ok. 1200 gimnazjalistów i ósmoklasistów z terenu powiatu kraśnickiego, opolskiego i janowskiego. W progu szkoły uczniów witał  „Mikołaj Rej” wraz ze szlachciankami, które częstowały odwiedzających  pysznymi firmowymi krówkami...
2019/2019 Antropologia Stosowana
Z Życia Szkoły
W dniu 15 marca 2019 r. w naszej szkole gościliśmy Panią Profesor Annę Kawalec Wydziału Filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pani Profesor przeprowadziła zajęcia na temat Antropologii Stosowanej. Opowiedziała m.in. o antropologii oraz unikalnym w świecie kierunku studiów Applied Anthropology, przygotowującym do pracy w obszarach międzykulturowego zarządzania oraz negocjacji, realizowanych zwłaszcza w formie misji humanitarnych. W spotkaniu udział wzięły klasy 3a, 3b, 3g, 3f, 2a i 2b. FOTO oraz informacje na Facebooku.

2018/2019 Taekwondeczka z Reja podwójną medalistką
SUKCESY UCZNIÓW


 10.03.2019 w Lubartowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Juniorów i Juniorów Młodszych. Uczennica naszej szkoły Oliwia Ostrowska (aktualna II Wicemistrzyni Polski)
2018/2019 Dzień Kobiet i Mężczyzn w Internacie
Z Życia Szkoły 

07 marca,  wychowankowie Internatu spotkali się na wspólnym świętowaniu Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Wychowawcy Edyta Surowiec i Katarzyna Rząd przygotowały dla nich różne konkurencje: kalambury, głuchy telefon. Odbyły się również zawody pomiędzy dziewczętami i chłopcami. Rozegrane konkurencje to: odbijanie piłki stopą, spacer w szpilkach, wykonanie makijażu oczy eyelinerem, golenie oraz pudełko z tajemniczymi przedmiotami. Bardzo ciekawy okazał się quiz wiedzy z dziedzin typowo męskich i kobiecych przygotowany przez Piotra i Martynę i Magdę. We wszystkich konkurencjach dziewczęta i chłopcy wypadli znakomicie. Wieczór zakończył się miłym akcentem – słodkim i zdrowym poczęstunkiem.

Opracowanie: Katarzyna Rząd


Strona 1 z 154 1 2 3 4 > >>
Rej
ECC


SKI - REY 


Brązowa Tarcza dla Reja
Film "Łączy nas Rej"

 
  

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


21857950 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion